Konsultant telefoniczny ds. ponagleń stałych klientów sieci Play

Dodano: 03-01-2017, Miejsce pracy: Konin

Opis czynności

ZADANIA:

  • Informowanie klientów o bieżącym saldzie zobowiązań wobec operatora sieci  telefonii komórkowej Play
  • Proponowanie dodatkowych rozwiązań dostosowanych indywidualnie do potrzeb klienta oraz utrzymywanie  pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

  • Komunikatywność, silna motywacja do pracy, zaangażowanie i pozytywne nastawienie
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Korzyści

  • Współpraca pon.-pt. 9-21 (elastyczne godziny) oraz 1 wybrana sob. w miesiącu
  • Wynagrodzenie: 14 zł brutto/godz. oraz prowizja zależna od skuteczności rozliczeń
  • Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do wyznaczonych zadań, za które Ci zapłacimy
  • Umowa zlecenie ze wszystkimi składkami
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycie szerokiego doświadczenia w obsłudze klienta
  • Fantastyczna atmosfera w miłym i dynamicznym gronie (bez ograniczeń wiekowych)
  • Dogodny dojazd także autobusem MZK - lina 56, 66 ,65 (ul.Hutnicza 1)

Dodatkowe informacje

Po kliknięciu przycisku APLIKUJ zostaniesz przekierowany do naszego narzędzia rekrutacyjnego.

Bez wychodzenia z domu przejdż pierwszy etap rekrutacji. Możesz zobaczyć jak wygląda współpraca z nami. Dowiesz się również jakie są Twoje mocne strony.