Konsultant telefoniczny ds. umawiania spotkań z doradcą finansowym

Dodano: 19-10-2017, Miejsce pracy: Konin

Opis czynności

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Telefoniczny kontakt ze stałymi klientami i informowanie na temat dostępnych produktów finansowych
  • Umawianie klienta na bezpośrednie spotkanie z doradcą

Wymagania

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Pozytywna energia
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (telefonicznej lub bezpośredniej)

Korzyści

  •  Umowa zlecenie ze wszystkimi składkami
  •  Współpraca pon.-pt. godz. 9-20 (elastyczne godziny) oraz 1 wybrana sobota w  miesiącu
  •  Stawka nawet 14 zł brutto za każdą godzinę + realna prowizja
  •  Profesjonalne szkolenie przygotowujące do zadań, za które dostaniesz pieniądze
  •  Dobra atmosfera

Dodatkowe informacje

Po kliknięciu przycisku APLIKUJ zostaniesz przekierowany do naszego narzędzia rekrutacyjnego.

Bez wychodzenia z domu przejdż pierwszy etap rekrutacji. Możesz zobaczyć jak wygląda współpraca z nami. Dowiesz się również jakie są Twoje mocne strony.